Neděle, 4 června, 2023

/

Vozy s kvalitními jízdními vlastnostmi za dostupnou cenu

Hledáte automobilového prodejce, na něhož se budete ve službách moci spolehnout a spolehlivý bude také vůz, který vám poskytne k prodeji? Kia Kladno nabízí nové modely vozů Kia Rio, Kia Ceed, Kia Stonic a Kia Sportage. Všechny vozy si můžete přijít prohlédnout a objednat se na testovací jízdu ve vozech.

Rychlá jízda v Kia Ceed

Nová Kia Ceed se chlubí novým designem přídě, který maskou chladiče připomíná motiv tygřího nosu. Saténově chromovaná spodní lišta byla navržena do tvaru roztažených křídel. Sportovní vzhled doplňují horizontální lišty na předním nárazníku, aerodynamický tvar vozu nakonec umožňuje rychlé a bezpečné svezení.


Hledáte to nejlepší pojištění pro Váš vůz a chcete ušetřit? Využijte srovnávač pojištění a vyberte si vhodné povinné ručení přesně pro Vás.


Potěšení na každé cestě

Vyberte si jeden z režimu Comfort, Eco nebo Sport a vydejte se na výlet po dálnici nebo na kamenitou cestu. Kia Sportage na základě vámi navoleného režimu upraví protiskluzový systém, řízení a reakce pohonu na pedál tak, aby vše fungovalo, jak má. Vaše jízda bude vždy pohodlná, protože se vůz přizpůsobí i nepříjemným podmínkám.

Městské svezení

Pro jízdu městem je nejpohodlnější malé auto, pokud má však také dobrý výkon, nic víc si nemůžete přát. Kia Rio, malé vozítko s dostatkem úložného prostoru, nabízí jak sportovní výkony, tak hospodárnost. Kia Rio nabízí výběr z mnoha motorů, jejichž výsledkem je nižší spotřeba paliva při pohybu ve městě, plynulá jízda a snadná ovladatelnost.

Vykročte z davu

U Kia Stonic nelze přehlédnout variace barev, které budou poutat při dynamické jízdě. Konstrukce nového modelu zaručuje skvělou ovladatelnost a komfort. K agilnímu řízení s pohotovými reakcemi přispívá mimořádná tuhost skeletu karoserie, který je vyroben z vysokopevnostní oceli. Připravte se na zcela plynulou jízdu, kdy lehce ovladatelný volant ladně reaguje na každý váš dotek.