Neděle, 4 června, 2023

/

Okamžiky k darování šperků

Udělat radost je krásný čin. Příležitostí k obdarování je spousty, ať už narozeniny, výročí, promoce, maturita, plnoletost, nebo dát dárek ke dni matek, k valentýnu nebo třeba ke kulatinám. Dárek v podobě šperku můžete darovat jen tak, není potřeba čekat na pravou chvíli.

Výročí seznámení/svatby

Každou ženu jistě zahřeje u srdce, když si na významné datum vzpomene její protějšek. Většinou na výročí svatby nebo seznámení obdarovává muž ženu, ale najdou se i výjimky, kdy žena převezme iniciativu. Krásným a osobním dárkem může být šperk s rytinou data svatby/seznámení nebo krátkým textem. Na tato výročí se velmi hodí šperk s diamantem, jako důkaz významného dne. Krásným dárkem k obdarování jsou diamantové náušnicea již na tento okamžik nezapomene. Nemusíte čekat na svatbu stříbrnou, po 25 letech, zlatou po 50 letech nebo dokonce diamantovou, která se slaví po 60 letech od vstupu do manželství. Překvapte svou drahou šperkem třeba v podobě zlatých diamantových náušnic s perlami a udělejte radost hned.

Promoce a plnoletost

Tyto dvě události jsou dalším významným obdobím, které se již nebude opakovat. Je to důležitý milník v životě studenta, kdy si zaslouží dát najevo, že jste na něj pyšní. Mládí bývá pestré a barevné, dokonale se hodí zlaté náušnice s barevnými turmalíny a diamanty.

Zásnuby

Zásnuby jsou bezesporu tím nejkrásnějším okamžikem v životě ženy, samozřejmě hned po narození dítěte. Tento den by měl být pro ženu krásný a nezapomenutelný. Nejde jen o nasazení zásnubního prstenu na prst, ale o atmosféru okolo zásnub. Někteří muži volí rodinné oslavy a žádosti o ruku v přítomnosti rodičů vyvolené, jiní dávají přednost soukromí, pouze s partnerkou. Ať tak nebo tak, dejte si záležet na okamžiku překvapení. Než přejdete přímo k žádosti o ruku, obdarujte svou milou šperkem jako je náhrdelník s křížkem, jako symbol vašeho seznámení, kdy se vaše cesty zkřížily. Zavzpomínejte na krásné začátky a poté přejděte k žádosti o ruku. Vaše nastávající bude v sedmém nebi, uvidíte.

Narozeniny

Slaví se každý rok, a každý rok jsou významné. Oslavou narozenin si připomínáme den, kdy jsme přišli na svět. Obdarujte ženu krásnými, ryze českými náušnicemi s diamanty, perlami, safírem nebo uhrančivým rubínem. Vybírat můžete z širokého sortimentu.

Doporučit můžeme například společnost Optima Diamant, která je ryze českým zlatnictvím, které klade důraz na pečlivost a preciznost s ohledem na přání zákazníků. Disponujeme certifikáty, které zaručují špičkovou kvalitu (HRD Antwerp Institute of Gemmology; ČGL; GIA). Přijďte si vybrat šperk, který již udělal ne jedné ženě velkou radost. Šperky jsou vyrobeny z 585/1000 zlata, v barevném provedení žlutého, bílého a červeného zlata. K dotvoření šperků používají perly mořské (South See, Tahiti) a sladkovodní či drahé kameny.