Neděle, 4 června, 2023

/

Která erotická pomůcka by v ložnici neměla chybět?

Hračky pro dospělé pomohou zpestřit a oživit náš sexuální život. Pokud ale žádnou nemáme, kterou si z obrovského množství vybrat, kterou začít?

Pro zlepšení hrátek

Podzimní večery bývají dlouhé a pošmourné přes den je málo sluníčka a domů se tak vracíme unavení a ve špatné náladě. Místo chvilek ve dvou se tak raději zavrtáme do peřin a pustíme televizi nebo si vezmeme svou oblíbenou knížku. Pokud si chceme společné chvilky okořenit, můžeme zapojit i erotické pomůcky. Kromě nových zážitků přinesou také společný smích, pocit uvolnění i vzrušení. Kdo však nemá s nabídkou sexuálních hraček zkušenosti, ten se v široké nabídce může ztrácet. Navíc nás často před návštěvou kamenné prodejny brzdí přirozený stud. Vše si však můžeme prohlédnout v soukromí domova na internetu a přečíst si vše, co nás zajímá, abychom se zorientovali a vytipovali, které pomůcky by nás mohly zaujmout.

Žebříček popularity

Za naprostý základ se dá považovat vibrátor, který se hodí pro hrátky v páru i pro samotné ženy. Výběr je velký, přesto je pro začátek lepší vsadit na klasiku, a to především co se týče velikosti. Materiál je ideální vybrat měkčený a příjemný na dotek. Vibrátor by měl být vodotěsný, aby bylo možné si ho vzít třeba i do společné koupele nebo sprchy. V posledních letech si stále více žen oblíbilo také womanizéry, které ke stimulaci využívají jemné pulzování na klitorisu a zaručují tak orgasmus do několika minut. Stálicí na žebříčku popularity jsou také Venušiny, kuličky, vibrační vajíčka nebo vibrační kroužky pro muže. Hodit se samozřejmě budou i lubrikační gely, které mohou mít různé vůně.

Snadno se může stát, že vás zaujme více pomůcek najednou. Do začátku jich ale zkuste jen několik a teprve až zjistíte, který typ vám vyhovuje, můžete svou sbírku bez obav rozšiřovat.