Úterý, 28 března, 2023

/

Dárky pro ženy vašeho života aneb co pořídit, když vám došly nápady

Přijít každý rok s něčím novým není úplně jednoduché. Ať už řešíte dárky na Vánoce nebo k podzimním narozeninám a svátkům, není v našich silách být pokaždé dokonale originální. Pokud vám už došly nápady a máte pocit, že už všichni vše mají, zkuste se začíst do našich tipů, které obdarované jistě potěší.

Zažijte něco společně

Marně přemýšlíte, jak udělat radost své partnerce? Zkuste se držet hesla míň věcí, víc zážitků a zajistit společný pobyt na horách nebo naopak někam za teplem. Radost udělá i poukaz do divadla a pro adrenalinové nadšence např. seskok padákem. Uvidíte, že společné zážitky vás ještě více stmelí a budete si je pamatovat celý život.

Nebojte se maminku rozmazlit

Dárek pro maminku může být někdy oříšek. Pokud už má plnou šperkovnici dárků od vás a s kosmetikou či oblečením si nejste úplně jistí, zaměřte se na rozmazlování. Poukaz na masáž nebo manikúru, kde si maminka odpočine a vypne bude skvělým dárkem, který se rozhodně neztratí.

Kolegyni zkuste odhadnout

Čeká vás v práci tajný Ježíšek a vy jste si vytáhli z klobouku kolegyni, o které toho příliš nevíte? Zkuste využít času v kuchyňce a nenápadně se ptát na zájmy a trávení volného času. Díky tomu jistě zjistíte, jaký dárek pro kolegyni bude ten nejvhodnější a vyhnete se klasickým darům, které skončí nevyužité na poličce.

Vyšperkujte to

Je vám hloupé předat na Vánoce pouze pár obálek, i když v nich jsou hodnotné dary? Pak je můžete vyšperkovat. Místo klasické bílé obálky kupte krásnou vánoční, která bude hezky zdobená nebo dárek doplňte o nějaké drobnosti, které potěší, a přitom nebudou příliš drahé. Může se jednat např. o sklenici na víno s vtipným nápisem nebo třeba oblíbený čaj. 

Být každý rok stoprocentně originální není možné, nicméně i když se budete někdy opakovat, důležité je, že jste si na dotyčnou vzpomněli se záměrem udělat jí radost, což určitě ocení.