Neděle, 4 června, 2023

/

Benecko restaurace je mou nejoblíbenější restaurací v okolí

Benecko restaurace je mou naprosto nejoblíbenější restaurací v okolí Benecka vůbec. Na Benecko jezdím často se svým manželem a dětmi, jelikož na toto místo mám velmi krásné vzpomínky již od dětství. V současné době je zde navíc vše moderní a pro trávení jakéhokoliv období v roce je toto místo jako stvořené. Moderní horská restaurace, tomuto místo dodává ještě větší kouzlo. 

Benecko restaurace vaří pouze z lokálních surovin

Benecko restaurace je široko daleko známá zejména tím, že vaří pouze z lokálních surovin, které mají svůj jasný původ. Díky tomu pokrmy připravené v moderní otevřené kuchyni chutnají tak skvěle, jak chutnají. Kuchaři jim navíc během přípravy dávají také lásku a na jídle je to velmi patrné. Miluji také jejich domácí zmrzlinu a chutné pivo, které je rovněž dokonalé. Kromě jiného je také top restaurace Benecko velmi krásná a disponuje zkušeným a velmi profesionálním personálem, který vám vždy vykouzlí úsměv na tváři. Když tedy nevíte, kam do restaurace na Benecku, toto kouzelné místo je sázkou na jistotu. Vždycky je ovšem díky vytíženosti místa lepší rezervace restaurace Benecko. 

Restaurace Benecko jako místo pro svatební hostinu

Restaurace Benecko je také dokonalým místem pro svatbu. Je to totiž dokonalá restaurace na svatební hostinu. Benecko je mimo jiné velmi romantické místo, kde si novomanželé budou moci své lásky užívat dosyta. Uvnitř se navíc do restaurace vejde až 80 osob a pokud je venku příznivé počasí, může být použita také venkovní terasa, která kapacitu hostů zvedne až na 120 osob. Místo se tak hodí nejen pro svatební hostinu, ale také pro různé firemní akce, oslavy či večírky. Je téměř jisté, že příští rok zde budu trávit vánoční večírek se svými kolegy z pražské pobočky, ve které pracuji již několik dlouhých let a na vánoční hostinu se velmi těším již nyní.